Na Velikonoce bylo sluníčko a teplo. Vesnici obešli všichni, kdož byli ten den na vesnici. Martin Voves poprvé zůstal v Jindřichovicích. Byl to krásný den. Zde je několik fotografií:

Na Velikonoce bylo sluníčko a teplo. Vesnici obešli všichni, kdož byli ten den na vesnici. Martin Voves poprvé zůstal v Jindřichovicích. Byl to krásný den. Zde je několik fotografií:

Obcí spolu se synkem, pomlázkou a foťákem prošel Jára Prezmecký. Celý příspěvek