Adventní koncert 2011 (aktualizováno)

Na adventním koncertu se v kostele sv. Petra a Pavla v Kostelní Bříze představí pěvecký sbor JenTak se sbormistryní Andreou Plachou. Toto malé adventní zastavení se koná 4. 12. 2011 v 17:00 hodin. Na programu jsou lidové písně, spirituály, duchovní skladby a vánoční koledy.

Pořádatelem akce je Nadace pro děti. Vstupné je dobrovolné a bude využito na opravu kostela.

Doplnění po koncertu

Sto židlí v kostele nestačilo, další lidé museli stát. Zájem o koncert o druhé adventní neděli byl veliký. Návštěvníci odcházeli spokojeni, naladěni na vánoční notu. Děkujeme Nadaci pro děti za pěkný zážitek!

2 komentáře u „Adventní koncert 2011 (aktualizováno)

  1. Dostala jsem se na doporuceni znamych, kteri ziji na Kamenici u Brezove na vasi vebovou stranku. Prohlizela jsem si s dojetim vsechny informace. Ziji s rodinou jiz 27 let mimo uzemi republiky a proto me zajimaji vsechny pozitivni zmeny v Cesku a hlavne v okoli Sokolova. Na zaklade techto zmen je treba dnesni a budouci generaci stale pripominat jak totalita znicila, zdevastovala krasna mista jako je treba Kostelni briza. Preji proto prave tem mladym vydrz a nadseni v tom, aby mohli napravit chyby a skody napachane komunistiskym rezimem.

Napsat komentář