Zářijová celostátní výstava mláďat králíků

Vážení chovatelé, chovatelky, přátelé, nadešel čas, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali k návštěvě celostátní výstavy mláďat králíků, jejímž pořadatelem je základní organizace ČSCH Kostelní Bříza, VOO ČSCH Sokolov a Karlovy Vary. Výstava se uskuteční v prostorách školního hřiště a pěší zóny v městě Březová u Sokolova. Je to poprvé, kdy se 38. ročník této celostátní výstavy koná v tomto severočeském a západočeském regionu od Ústí až po Plzeň. Termín výstavy je 12. – 13. září 2008.

Vynasnažíme se, aby ve spolupráci s výše uvedenými organizacemi byla tato výstava i v našem regionu úspěšná. Chceme věřit, že chovatelé králíků z celé naší České republiky podpoří tuto výstavu svou účastí, a že tímto budou mít návštěvníci možnost shlédnout skutečně mnoho vystavených králíků a mnoho u nás chovných plemen.

Pořadatelé připraví pro návštěvníky důstojné prostředí této výstavy, včetně doprovodného programu prodeje chovatelských potřeb, léčiv, krmiv a podobných produktů.

Velice potěšující je příslib účasti chovatelů z Bavorska a Saska. Budeme mít možnost porovnat kvalitu zvířat z těchto zemí ze SRN s našimi králíky. Přesto, že výstavy mláďat králíků v SRN nemají takovou tradici jako u nás v ČSCH, přesto při našich společných jednáních účast potvrdili.

Případné zájezdy na tuto výstavu mohou využít možnost navštívit náš lázeňský trojúhelník Karlovy Vary – Mariánské Lázně – Františkovy Lázně ležící v rozsahu 30-40 km od konání místa výstavy. Velice zajímavý je rekonstruovaný hrad Loket (10 km), zámek Lázně Kynžvart (30 km), zámek Bečov (Maurův relikviář – 50 km), klášter Teplá (50 km) a mnoho dalších známých památek v tomto kraji.

Možnost ubytování v blízkosti konání CVMK. V městě Loket jsou k dispozici tři malé hotely s kapacitou 50 lůžek pro autobusové zájezdy s místním rodinným pivovarem, nově zřízená ubytovna Hostel-Duhák se 180 lůžky s 2-5 lůžkovými pokoji (tel.:352 699 891, s cenou od 150,- do 250,-Kč/noc Dolní Rychnov), Garni – Hotel Sokolov. V okolí je ještě dostatek Penziónů a Hotelů, kde si lze zajistit nocleh přes internet či cestovní kanceláře.

Ke stažení

3 komentáře u „Zářijová celostátní výstava mláďat králíků

Napsat komentář