Plán hospodářské budovy v Rudolci

Město Březová uspělo s žádostí o dotaci na projekt s názvem Vybudování integrovaného zázemí pro občanskou vybavenost. Jeho výstupem bude budova u hospody, v níž bude „provozní zázemí společenského života“: garáž pro uložení zahradní techniky, veřejné toalety, umývárna, dílna s ponkem a svěrákem. Předpokládaná cena: 2,7 mil. Kč. Dotace z Programu rozvoje venkova: 1,8 mil. Kč. Další foto na stránkách města. Celý příspěvek

Rudolecké webové stránky

Rudolecké webovky

Rudolecké webovky

Sousední vesnice Rudolec má své webové stránky Rudolec.info. Pokud občas čtete články starosty pana Boudy (např. Slovo starosty) nebo posloucháte jeho veřejné proslovy, jistě jste zaznamenali, že velice rád používá slova jako patrioti a aktivní občané. Já osobně si myslím, že v současné době jsou to hlavně rudolečtí, kteří si toto pojmenování zaslouží, protože mají jednu akci za druhou a velebí svou obec.

Farma Rudolec

Farma Rudolec

Farma Rudolec

Po polích v okolí Rudolce a Kostelní Břízy můžeme kromě stáda krav občas potkat jezdce na koních. Ti s největší pravděpodobností vyjeli na projížďku z Rudolce a konkrétně z Farmy Rudolec. Ta má obsahově bohaté webové stránky. Na farmě si můžete koupit řadu produktů z domácího chovu. Mezi hlavní novinky na farmě patří to, že již tento podzim by měla být zprovozněna jatka.